O nás

Dovážíme pro Vás špičkovou přírodní kosmetiku ze slunné Kréty. Protože jsme si vyzkoušeli, že je kvalitní a šetrná k pokožce. Jejím základem je olivový olej, který se používal k hojení ran a v medicíně již od dob pradávné minojské kultury. Pro spolupráci jsme si vybrali značky OLIVALOE a OliveSpa, jejichž přírodní produkty splňují vysoké standardy kvality, používají přírodní ingredience a jsou příjemné pro každodenním používání. Věříme, že budou vyhovovat i Vám.


olivaloe

OLIVALOE Zrodili jsme se mezi olivovými háji. Milujeme je, jako je milovali naši předkové, generace po generaci, po tisíce let. Považujeme za štěstí, že jsme se narodili obklopeni velkým darem přírody v takové hojnosti. Darem, který nás živí, léčí a zdobí.
Pokoušeli jsme se najít, co ještě můžeme přidat do požehnaného olivového oleje a nalezli jsme aloe: další velkolepý přírodní lék, známý od dávnověku. Přišli jsme na to, že tato dvojice tvoří úžasnou kombinaci pro péči o obličej a tělo. Ujistili jsme se, že tyto hlavní složky budou v přírodní bio kvalitě a hledali jsme další přírodní složky pro ideální složení. Vyloučili jsme levné suroviny odvozené od ropy a veškeré jednoduché levné konzervační látky.
Veškeré naše úsilí bylo učiněno s velkou láskou a hlubokými znalostmi, a výsledek je naší ctí! Předkládáme vám výsledek naší práce s přáním, aby i Vám přinášely naše produkty potěšení a radost.

logo Olive Spa

Společnost Olive Spa byla založena v roce 2007 za účelem výroby kvalitních přírodních mýdel z olivového oleje. Produkty Olive Spa kombinují extra panenský olivový olej s přírodními extrakty z vinných jader, aloe, třemdavy, limetky a přírodních olejů z jojoby, arganu, avokáda, bambuckého másla a řady dalších, které vylepšují pohodu vaší pleti, na obličeji, na těle i ve vlasech.